My..

 

Občanské sdružení  Stará fronta zítra je velmi nebezpečná organizace pracující v přísném utajení. Využívá všech dostupných lidských projevů, zejména v oblasti tvořivosti, k postupnému ovládnutí světa. Usiluje oprůnik do všech sfér, zákoutí a hlavně zákulisí, aby tyto mohla režírovat a časem psát scénáře hry – Život na Zemi, které se odehrají v realitě.

Členem organizace se může státi každý muž a každá žena po dosažení plnoletosti a zaplacení příspěvků. Kdo jednou vstoupí, nevystoupí. Členství hermafroditů je nepřípustné, jelikož není zřejmé, pod jakým jménem by příspěvky platili a co uvést do evidenční listiny.

Cílem sdružení je ovládnutí modré planety sluneční soustavy, změna směru a rychlosti jejího otáčení. Jen tehdy člověk, nejmocnější druh planety, začne manipulovat časem a nezestárne. Naopak. Budeme-li si chtít ubrat věk, odstranit vrásky, řídnutí vlasů a sperma, (sperma se týká pouze mužské časti populace. Pozn.: tímto se omlouváme všem feministicky založeným ženám), otočíme planetou kolem její osy zpět do doby, která nám vyhovovala.

Chcete být bohatí? Přijďte, otočíme do doby Vašeho finančního blahobytu. Už nebude třeba pojišťovacích produktů, úvěrů, hypoték, léků, lékařů, advokátů, dělníků, politiků, ideálů, policistů a dalších. Pouze jediné otočení z nás udělá šťastlivce a dá nám naši touhu.
Peníze!!! V rámci zachování rovnováhy se podřídíme většině a zbytek? Bohužel se trefil otočením do smůly a tím se přilepil ke kůře stromu. Za výše jmenovaným ,,cílem" vytváří občanské sdružení mnoho institucí a hlavně lóží, aby bylo dosáhnuto vrcholu, po kterém lidstvo touží od nepaměti. Topit se ve vaně plné………

                 Vstupte, zaplaťte  a uvidíte. Určitě nebudete zklamáni. Myslíme to s Vámi dobře!!!

      

                                                                            Vaši dobrodinci